Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy KASJERA URZĘDU ( spoza korpusu s łużby cywilnej) w Biurze Obsługi Urzędu - OUW

Biuletyn
informacji publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego
Menu pomocnicze
Ogłoszenie o wolnym stanowisku pracy KASJERA URZĘDU ( spoza korpusu s łużby cywilnej) w Biurze Obsługi Urzędu
EtapWyniki naboru
Termin składania ofert2017-06-05 23:56
MiejscowośćOpole
Województwo ofertyOpolskie
Poziom stanowiskakasjer
Nazwa Jednostki Administracji PublicznejOpolski Urząd Wojewódzki

Ogłoszenie naboru

Opolski Urząd Wojewódzki w Opolu

Poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Kasjer w kasie Opolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Biurze Obsługi Urzędu

Wymiar etatu: 1

Liczba stanowisk pracy:1

Adres urzędu:

ul. Piastowska 14

45-082 Opole

Miejsce wykonywania pracy:

Opole

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • obsługa interesantów w zakresie przyjmowania wpłat i dokonywania wypłat,
  • pobieranie i odprowadzanie gotówki z/do banku,
  • prowadzenie ewidencji depozytów,
  • sporządzanie dokumentacji kasowej,
  • obsługa wpłat bezgotówkowych przy użyciu terminala płatniczego

Warunki pracy

Praca w siedzibie Urzędu i poza Urzędem (wyjścia do banku).

Praca przy ekranie monitora komputerowego powyżej 4 godzin dziennie.

Obsługa klientów zewnętrznych.

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

konieczne:

wykształcenie: średnie

Pozostałe wymagania konieczne:

  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych
  • nieposzlakowana opinia
  • znajomość stosowania przepisów niezbędnych przy realizacji powierzonych zadań, dotyczących zasad gospodarki kasowej, transportowania gotówki, inwentaryzacji składników majątkowych

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office
  • znajomość programów do obsługi kasowej,
  • umiejętność obsługi terminali płatniczych
  • samodzielność, terminowość, odpowiedzialność, skrupulatność, komunikatywność, zdolność do analitycznego myślenia
  • doświadczenie zawodowe,  na stanowisku kasjera lub pokrewnym, związanym z obrotem gotówkowym.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • życiorys i list motywacyjny,
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzania danych osobowych do celów rekrutacji,
  • oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
  • oświadczenie o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub za umyślne przestępstwo skarbowe
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe

MIEJSCE SKŁADANIA DOKUMENTÓW:
Opolski Urząd Wojewódzki
Sekretariat Dyrektora Generalnego, pok. 251
z dopiskiem „oferta pracy”

TERMIN SKŁADANIA OFERT:

Dokumenty należy złożyć do: 05 czerwca  2017 r.

Decyduje data: stempla pocztowego / osobistego dostarczenia oferty do urzędu

Pozostałe informacje:

Stanowisko kasjera zaliczone jest do grupy stanowisk spoza korpusu służby cywilnej.

Lista kandydatów zakwalifikowanych do kolejnego etapu postępowania kwalifikacyjnego zostanie opublikowana na stronie www.bipouw.e-wojewoda.pl w zakładce: oferty pracy - ogłoszenia o naborze oraz na tablicy ogłoszeń w gmachu OUW ( II piętro ).
Urząd jest przyjazny dla osób niepełnosprawnych.
Nasz urząd jest pracodawcą równych szans i wszystkie aplikacje są rozważane z równą uwagą bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientacje seksualną czy też jakąkolwiek inną cechę prawnie chronioną.
Niewykorzystane oferty  kandydatki/kandydaci  mogą odebrać w Oddziale Kadr i Płac Urzędu. Nieodebrane oferty zostaną zniszczone komisyjnie po upływie minimum 3 miesięcy od zakończenia naboru.
Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Wojewoda Opolski z siedzibą w Opolu, ul. Piastowska 14. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych w zakresie wymaganym Kodeksem Pracy jest obligatoryjne, a w pozostałym jest dobrowolne.
Telefon kontaktowy: 77 4524 256

Wykaz osób spełniających wymagania

Lista kandydatów

spełniających  wymagania  na stanowisko

        kasjera Urzędu ( stanowisko spoza korpusu służby cywilnej )

w Oddziale Księgowości  Urzędu BOU –

  z dnia  25.05.2017 r.

Niżej  wymienione  osoby  zapraszamy  w  dniu  27 czerwca 2017 r. ( wtorek )  o godz.9,00  do  Sali nr 203  znajdującej  się  na  II  piętrze w budynku Opolskiego

Urzędu  Wojewódzkiego w Opolu, ul. Piastowska 14  na rozmowę kwalifikacyjną.

Prosimy o zabranie ze sobą dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Dodatkowe informacje pod nr tel.77 45-24-256 .

Lp.

Nazwisko i imię

Adres zamieszkania

1

Bitel Natalia

Opole

2

Dajczak  Lucyna

Dąbrowa

3

Janyk Jarosław

Opole

4

Kubiak-Żyła Elżbieta

Łambinowice

5

Marchut Monika

Opole

6

Olesiuk Alicja

Tarnów Opolski

7

Ostrowski   Tomasz

Opole

8

Płatek Izabela

Ozimek

9

Rzeczkowska Justyna

Strzelce Opolskie

10

Strączek Monika

Nysa

11

Szarzewicz  Magdalena

Ozimek

Opole, dnia  20 czerwiec 2017 r.

Wyniki naboru

WYBRANE  OSOBY:

Pani Lucyna  DAJCZAK     zamieszkała Dąbrowa.

Kandydatami rezerwowymi są  Panie: Monika Marchut  zam. Opole i  Monika Strączek  zam. Nysa.

Opole, dnia 27.06.2017 r.

Pliki do pobrania

Wytworzył(a): Koziarska Małgorzata
Wprowadził(a): Koziarska Małgorzata
Opublikował(a): Koziarska Małgorzata
Liczba wyświetleń: 1088

Data wytworzenia: 2017-05-24 14:43:22
Data publikacji: 2017-05-25 07:00:00
Ostatnio aktualizował(a): Koziarska Małgorzata
Data ostatniej zmiany: 2017-06-27 15:25:29

Historia zmian artykułu:
2017-06-27 15:25:29 [Modyfikowano],
Wprowadził(a): Koziarska Małgorzata, v.2
2017-06-27 15:19:11 [Modyfikowano],
2017-06-27 15:17:34 [Modyfikowano],
2017-06-20 11:19:30 [Modyfikowano],
2017-06-20 11:17:13 [Modyfikowano],

Projekt pn. Upowszechnienie e-usług świadczonych przez administrację publiczną w województwie opolskim jest współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007–2013
na podstawie porozumienia nr RPOP.02.02.00-16-013/13-00.